W trosce o relaks i zdrowie

Jantar to bardzo urokliwe miejsce na mapie polskiego wybrzeża, które charakteryzuje się pięknymi plażami oraz spokojem. Co prawda nie brakuje tutaj turystów, ale jest ich o wiele mniej niż w dużych kurortach.

Z racji tego, że kiedyś przez wieś wiódł szlak bursztynowy, to do dziś możemy znajdować tam bursztynowe cuda. Jednym słowem urlop w tym miejscu jest cudownym sposobem na wypoczynek i relaks. Szczególnie, że oprócz atrakcji w postaci morza i plaży, znajdziemy tam również lasy iglasto-liściaste, które stwarzają wspaniałe możliwości do długich spacerów. Takie okoliczności przyrody sprzyjają też procesom rekonwalescencji i powrotu do zdrowia. A o wzmocnione efekty zadba Medyk Jantar. W zakładzie rehabilitacji leczone są kompleksowo różnego rodzaju schorzenia neurologiczne oraz ortopedyczne. 

Szybki powrót do formy

Problemy zdrowotne często powodują to, że podupada również nasza forma psychiczna. A to przekłada się bezpośrednio na gorsze samopoczucie. W Medyk Jantar, położonym przy samym morzu, można w błyskawicznym tempie powrócić zarówno do formy fizycznej, jak i psychicznej. Bo co przyniesie lepsze rezultaty niż zabiegi z wykorzystaniem najnowocześniejszych sprzętów, połączone ze spacerami brzegiem morza i oglądaniem zachodów słońca? Dodajmy, że zanim rozpoczną się zabiegi, najpierw każdy pacjent musi przejść konsultacje medyczne, podczas których dobierany jest odpowiedni rodzaj zabiegów. 

Szeroka oferta zabiegów stawiających na nogi

Medyk Jantar to rozbudowany ośrodek rehabilitacyjny, w którym oferowana jest bardzo szeroka paleta zabiegów. Oprócz tych specjalistycznych, przeprowadzane są także masaże lecznicze, indywidualne ćwiczenia z fizjoterapeutami, drenaż limfatyczny, miejscowa terapia laserem i inne… Jeżeli masz problemy natury ortopedyczne bądź neurologicznej, to Medyk Jantar jest tym miejscem, które odmieni Twoje życie i pomoże powrócić na dawne tory sprawnościowe. Każdego dnia pacjenci mogą brać udział nawet w ośmiu zabiegach, co musi przekładać się na efekty, które widoczne są już po kilku dniach.