Laserowe usuwanie owłosienia

Nadmierne owłosienie to problem wielu Pań, który bywa przyczyną wielu kompleksów. Na szczęście, od kiedy powstało laserowe usuwanie owłosienia, można się go pozbyć na dobre.

Kobiety już w starożytności usuwały nadmierne owłosienie za pomocą brzytwy czy miodu. Gładka, pozbawiona owłosienia skóra, od wieków należy do klasycznego kanonu piękna. Zwykłe metody usuwania owłosienia są jednak żmudne i przynoszą jedynie krótkotrwały efekt. Dzięki rozwinięciu medycyny estetycznej, powstał bezbolesny sposób na jego usuwanie. Laser spełnia marzenie wielu kobiet, gdyż pozwala pozbyć się nadmiernego owłosienia na dobre. Wrastające włoski i sucha skóra mogą stać się jedynie złym wspomnieniem, jeśli zdecydujesz się na to rewolucyjne rozwiązanie.

W Dr Legrand używamy rewolucyjnej metody z użyciem nowoczesnego QuickLight®, który całkowicie bezboleśnie i na trwałe usuwa zbędne owłosienie. W porównaniu do innych, starszych metod i typów lasera, ten jest dziesięciokrotnie szybszy, co sprawia, że poszczególne zabiegi mogą być krótsze nawet o połowę! W gabinetach Dr Legrand zabiegi przeprowadzają tylko przeszkoleni z tej metody specjaliści, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz skuteczność zabiegu. Wiązkę oraz moc lasera dobiera się odpowiednio do pigmentu włosa i skóry. Jeśli w przeszłości laserowe usuwanie owłosienia okazało się dla Ciebie nieskuteczne, być może nie miałaś odpowiednio dobranych parametrów. Możesz być pewna, że nasi specjaliści zrobią to tak, jak należy.

Zapraszamy na naszej zabiegi wszystkie Panie oraz Panów, którzy chcą się pozbyć nadmiarowego owłosienia raz na dobre. Laserowe usuwanie owłosienia nie tylko pozwala pozbyć się ograniczeń z nim związanych, ale pomaga zaoszczędzić czas, na czasochłonnym i często codziennym, usuwaniu owłosienia. Poza skutecznym zabiegiem, gwarantujemy atmosferę prywatności i komfortu oraz przemiłą obsługę, która pozwoli Wam odpowiednio przygotować się do zabiegu. Jeśli macie jakieś pytania, zapraszamy do zadawania pytań.