Powroty do ojczyzny bywają trudne

Nicole Wiśniewska już od kilku mieszkała w Wielkiej Brytanii. Zaczynała od stanowiska pickera w miejscowym magazynie z importowaną żywnością. Pracowitość i otwartość otworzyła jej drogę do szybkiego awansu na stanowisko brygadzistki. Po kilku miesiącach pracy siedziała w bufecie i czytała artykuł pod tytułem: „Odtrucia alkoholowe Warszawa”. Podczas chwili refleksji doszła do wniosku, że chciałaby . Zaoszczędzone pieniądze przeznaczyła na otwarcie sklepu dla surferów w centrum Plymouth.

Wyczekiwane zaproszenie

Biznes się kręcił, ale Nicole była coraz bardziej przemęczona ciągłym myśleniem o pracy. Bez wątpienia potrzebowała krótkiej przerwy, która pozwoli jej naładować baterię. Zaproszenie na ślub najlepszej przyjaciółki spadło jej z nieba. Kolejnego dnia rzuciła się w wir zakupów. Sprawnie znalazła piękną sukienkę oraz buty na obcasie. Zaproponowała również koledze z pracy, żeby towarzyszył jej podczas ceremonii. Zgodził się bez wahania.

Niezapomniana ceremonia

Nicole była bardzo podekscytowana, kiedy wylądowała na lotnisku w Warszawie. Musiała szybko jechać do mieszkania swojej przyjaciółki, ponieważ jeszcze tego samego dnia odbywał się wieczór panieński. W ciągu jednego wieczoru kobiety odwiedziły aż dziesięć stołecznych klubów. Wszystkie świetnie się bawiły. Najlepszy humor dopisywał Nicole, która całkowicie zatraciła się w imprezowaniu. Brak umiaru miał dotkliwe konsekwencje. Dziewczyna obudziła się kolejnego poranka z przeraźliwym kacem. Należało szybko interweniować, ponieważ ceremonia rozpoczynała się za kilka godzin. Przyjaciółki przedsięwzięły zdecydowane kroki. Postanowiły wezwać lekarza, który specjalizował się w wykonywaniu odtruć alkoholowych. Przyśpieszona kuracja pomogła Nicole odzyskać pełnię sił.