Nowoczesność w trosce o Twoje piękno

Nasza marka, tworząca nowoczesne produkty służące do mezoterapii, rusza z promocją naszego nowego produktu z linii Derm Pen.

Derma Pen to nowoczesny przyrząd stosowany w kosmetologii, jako produkt do mikronakłuwania skóry. Jest to produkt mało inwazyjny i nie powoduje dużego dyskomfortu. Dodatkowo ułatwia wchłanianie się wszelkich preparatów pielęgniacyjnych. Derma Pen, to nowoczesny produkt a od niedawna znajduje się również w naszej ofercie specjalnej.

Jak działa?

Derma Pen składa się z całego systemu delikatnie pulsujących igieł, które wykonują w skórze płytkie mikrootwory tzw. mikrourazy. Dzięki temu procesowi zostają pobudzone fibroblasty, dzięki czemu powstają nowe połączenia włókien elastynowych i kolagenowych. Po zabiegu urządzeniem Derma Pen poleca się rozprowadzić na skórze kosmetyk pielęgnacyjny, wnika on wtedy w głębsze warstwy naskórka. Derma Pen zwiększa więc działanie kosmetyków.

 

Zastosowanie produktu

Derma Pen ma szerokie zastosowanie w kosmetologii i medycynie estetycznej. Wykorzystuje się go do usuwania zmarszczek (nie tylko tych mimicznych ale i tych głębszych), do leczenia blizn (nie tylko tych potrądzikowych), można nim redukować widoczność rozstępów oraz zwyczajnie używać do regeneracji naskórka. Derma Pen cieszy się szerokim zainteresowaniem wśród kobiet w każdym wieku.

Promocja

Nasz nowy model Derma Pen MT60, został opatrzony wyjątkową promocją startową. Już od dziś dostępny jest z rabatem w wysokości -30%. Natomiast dla pierwszych 15 osób, które zakupią Derma Pen MT60, przewidziany gratis w postaci kremu regenerującego.

Zapraszamy!