Jaką leżankę wybrać do salonu masażu?

Leżanka medyczna jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia salonu masażu, gdyż przeprowadzenie relaksującego lub leczniczego zabiegu byłoby niemożliwe bez profesjonalnej kozetki. Przed zakupem warto poznać wszystkie dostępne opcje, by nabyć leżankę w pełni dopasowaną do własnych preferencji i aranżacji wnętrza. Do wyboru są leżanki na drewnianym lub metalowym stelażu, z regulowaną lub stałą wysokością, składające się z jednego lub kilku segmentów. Jaka kozetka lekarska najlepiej sprawdzi się w twoim salonie masażu?

Metalowa leżanka medyczna – klasyka i wytrzymałość

Jeśli szukasz wielofunkcyjnych i sprawdzonych rozwiązań, leżanka medyczna na stelażu z profili stalowych sprawdzi się doskonale. Taka kozetka lekarska może być wykorzystywana zarówno w salonie masażu, jak i w gabinecie lekarskim, salonie kosmetycznym czy studiu tatuażu. Metalowe stelaże kozetek dostępnych w naszej ofercie malujemy farbą proszkową, zabezpieczając w ten sposób materiał przed korozją. Malowanie proszkowe zapewnia także wysokie walory estetyczne, gdyż pozwala otrzymać gładką powierzchnię, pozbawioną pęcherzyków powietrza.

Leżanka drewniana – modny dodatek do salonu masażu

Jeśli cenisz funkcjonalność i estetykę, dobrym wyborem do salonu masażu będzie leżanka drewniana. Drewno wprowadza do wnętrza przytulną atmosferę sprzyjającą relaksowi. Leżanka drewniana to idealna opcja dla tych, którzy pragną urządzić nowoczesny i stylowy salon masażu, a równocześnie wyposażyć go w najwyższej jakości sprzęt medyczny. W naszym sklepie internetowym stelaż z drewna bukowego można zamówić w jednym z trzech dostępnych kolorów, co daje duże możliwości aranżacyjne.

Jaka tapicerka do salonu masażu?

Podczas masażu wykorzystuje się kosmetyki na bazie olejów, dlatego leżanka medyczna powinna być pokryta łatwą w czyszczeniu tkaniną odporną na tłuste substancje, ścieranie oraz środki czyszczące na bazie alkoholu i chloru. Jeśli chcesz dodatkowo zwiększyć funkcjonalność mebla, możesz postawić na tapicerkę antybakteryjną, która chroni przed plamami i nieprzyjemnymi zapachami oraz zapobiega występowaniu skórnych reakcji alergicznych wywoływanych przez drobnoustroje.

Pięknie i funkcjonalnie

W standardowej wersji każda leżanka wyposażona jest w podgłówek z otworem na twarz i zatyczką. W zależności od wybranego modelu możesz także doposażyć kozetkę w dodatkowe opcje, takie jak wieszak na papier, półka dolna na kosmetyki czy kółka jezdne z hamulcem do leżanek metalowych. Podgłówki leżanek regulowane są za pomocą mechanizmu typu rastomat lub sprężyny gazowej.