Dermapen: czym jest i jak się go wykonuje?

Dermapen (Wrocław)

Dermapen (Wrocław) to zabieg i urządzenie, dzięki któremu podczas mezoterapii igłowej można wykonać ok. 200 nakłuć na sekundę. Tak wysoka efektywność pozwala na skrócenie czasu zabiegu i podniesienie komfortu klientki w jego trakcie. Dodatkowo cyfrowe sterowanie głowicą urządzenia pozwala na wykonywanie precyzyjnych nakłuć.

Dzięki dermapenowi skórę można odżywić i nawilżyć w najgłębszych jej warstwach oraz poprawić jej ukrwienie. Dermapen (Wrocław) może być wykonywany także u osób młodych niemających problemów ze skórą jako element profilaktyki przecistawstarzeniowej.

Jak wykonywany jest dermapen?

Dermapen (Wrocław) jest poprzedzany konsultacją lekarską i szczegółowym wywiadem, dzięki któremu są ustalane dokładne parametry zabiegu. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i piec, jednak oba te symptomy ustępują po kilku dniach.

Dzięki dermapenowi skóra staje się lepiej ukrwiona, nawilżona i odżywiona oraz bardziej napięta i elastyczna, co sprawia, że poprawia się jej koloryt oraz gęstość i wzmacnia struktura.

Jak zadbać o siebie po zabiegu?

Rekonwalescencja po zabiegu trwa kilka dni. W tym czasie nie powinno się:

  • przez jakiś czas nakładać makijażu,
  • wystawiać skóry na słońce,
  • iść do solarium,
  • korzystać z sauny.

Dodatkowo po zabiegu należy pielęgnować skórę preparatami o działaniu nawilżająco-kojącym. Dzięki temu szybciej uda się złagodzić pieczenie po zabiegu. By efekty zabiegu utrzymały się jak najdłużej należy wykonać serię zabiegów obejmujących 4–8 zabiegów w kilkutygodniowych odstępach.

Dermapen (Wrocław): Glow Clinic

Dermapen (Wrocław) jest wykonywany w Glow Clinic. To miejsce, w którym zabiegi wykonują lekarze medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem, które pomaga im wykonywać zabiegi na najwyższym poziomie. Nowoczesny sprzęt pozwala na krótki i efektywny zabieg, który jest mało inwazyjny i bezpieczny. Glow Clinic wybierają klientki w każdym wieku, a zadowolenie naszych klientek z zabiegów ciągle rośnie. Dermapen to zabieg idealny dla każdego typu cery – umów się już dzisiaj!