Urządzenie Darsonval

Ozon w walce z bakteriami

Każdy, kto boryka się z problemami skórnymi powinien zapoznać się z naszym urządzeniem Darsonval. Jest to urządzenie, które wytwarza mikroprądy D’arsonvala dzięki czemu powstają aktywne cząsteczki ozonu. Cząsteczki te mają bardzo silne działanie bakteriobójcze. Wystarczy stosować urządzenie Darsonval jedynie przez kilka minut dziennie aby osiągnąć spektakularne efekty. Jakie? Przede wszystkim, znaczną poprawę kondycji skóry. Będziesz wyglądała zdrowo, młodo i promiennie!

 

Efekty w walce z zanieczyszczeniami

Urządzenie Darsonval działa bakteriobójczo, więc przede wszystkim świetnie oczyszcza i dezynfekuje skórę. Jest to niezwykle ważne w walce z trądzikiem, który rozprzestrzenia się głównie przez nagromadzanie się bakterii na skórze. Kolejnym wspaniałym efektem jest dotlenienie skóry. Dzięki temu, że Darsonval przyczynia się do złuszczania martwego naskórka, staje się ona bardziej ujędrniona i odmłodzona. Świetnie dotlenia skórę. Dodatkowo, Darsonval można stosować do skóry głowy regenerując w ten sposób uszkodzone cebulki włosów. Efekt? Darsonval przyspiesza porost włosów! Kolejną zaletą tego urządzenia, jest jego dobroczynne działanie na skórę okolic oczu. Jeżeli borykasz się z sińcami pod oczami lub często w tych okolicach masz opuchniętą skórę, wyglądasz jakbyś cały czas była przemęczona… wypróbuj Darsonval. Pozbędziesz się nieestetycznych mankamentów i odmłodniejesz.

Testuj za darmo już dziś!

W ramach naszej akcji promocyjnej, możesz już dziś odebrać urządzenie Darsonval i testować go za darmo przez 20dni. Po tym czasie dopiero możesz go zwrócić lub kupić i cieszyć się jego wspaniałymi właściwościami. Zapraszamy!