Nowoczesne i niechirurgiczne zagęszczanie włosów

Gabinety trychologiczne oferują nieinwazyjne i nowoczesne metody uzupełniania włosów. To idealna propozycja dla osób, które straciły włosy w wyniku choroby lub walczą z problemem wypadania włosów. Niechirurgiczne zagęszczanie włosów jest alternatywą dla peruk. Dzięki niemu wiele osób zyskuje na nowo pewność siebie, a wychodzenie z domu nie wiąże się już ze wstydem i lękiem. Klinika włosa Perfect Hair Clinic zaprasza na profesjonalne konsultacje i kuracje trychologiczne. Utrata włosów nie musi już być problemem!

 

Klinika włosa –  Perfect Hair Clinic

 

Kuracje trychologiczne wykonuje się z zastosowaniem innowacyjnych i naturalnych preparatów. Preparaty obfitują w minerały, proteiny i zioła. Trycholodzy dostosowują kurację do problemu pacjenta. Wszystkie zabiegi działają stabilizująco, odżywczo i oczyszczająco. Substancje dotleniają skórę głowy i pobudzają wzrost włosów. Co więcej, kuracje są przeciwgrzybiczne, przeciw obrzękowe i przeciwzapalne. W klinice włosa każdy ma możliwość uzupełnienia i zagęszczenia swoich włosów. Zastosowanie nowoczesnych technologii gwarantuje, że zabiegi są bezpieczne, niechirurgiczne i bezbolesne. 

 

Czym charakteryzuje się niechirurgiczne zagęszczanie włosów?

 

Niechirurgiczne zagęszczanie włosów to skuteczny sprawdzony system, którego zadaniem jest uzupełnienie brakujących włosów. W jakiś sposób specjaliści uzupełniają włosy? Zagęszczanie włosów na siatce  InvisibleSkin gwarantuje uzyskanie naturalnego efektu. Dzięki niemu następuje imitacja naturalnych włosów. Mikroskóra imituje kolor głowy pacjenta. Z kolei uzupełnione włosy wyglądają tak, jakby z niej wyrastały. W trosce o oczekiwania klienta przygotowaliśmy kilkanaście  rodzajów mikroskóry. Uzupełnianie włosów jest ciekawą alternatywą dla peruk, które są sztuczne i nie trzymają się skóry głowy. Włosy są mocowane na mikroskórze za pomocą wtapiania lub węzęłkowania. Skóra jest cienka i oddycha. Co ważne, mikroskórę należy traktować jak naturalne włosy.