Interaktywna mapa Polski — gra dla całej rodziny

Edukacyjne gry dla całej rodziny to doskonałe rozwiązanie na zabicie nudy dla całej rodziny. Interaktywna mapa Polski jest jedną z propozycji, z której chętnie korzystają zarówno młodsze, jak i starsze dzieci. Co więcej, w grę tę chętnie grają także dorośli. Warto zaopatrzyć się w ten produkt, jeśli zależy Ci na ciekawym spędzeniu czasu ze swoim dzieckiem. Co warto wiedzieć o tej grze? Na to pytanie odpowiadamy w dalszej części wpisu.

Interaktywna mapa Polski — gra, która dostarcza wiele wiedzy

Nie da się ukryć, że gry, które dostarczają dużo wiedzy, są chętnie kupowane zarówno przez rodziców, jak i innych członków rodziny. Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszy się interaktywna mapa Polski. Gra ta dostarczy sporo wiedzy na temat naszego kraju. To, co wyróżnia ją na tle innych to dotykowy panel, który ukrywa w sobie aktywne ikony. Pod nimi znajdują się informacje z dziedziny historii i geografii, a nawet Mazurek Dąbrowskiego!
Interaktywna mapa Polski to gra, która przez wiele godzin będzie jednocześnie uczyła i bawiła wszystkich graczy — zarówno tych młodszych, jak i tych starszych.

Quiz dla najmłodszych

Gra przeznaczona jest zarówno dla starszych, jak i młodszych graczy. W trybie quiz dla najmłodszych dzieci będą musiały wskazać, gdzie leżą polskie miasta. W grze dostępna jest także trudniejsza wersja, zatytułowana Super Quiz, która pozwoli całej rodzinie bawić się i włączyć w emocjonującą rozgrywkę. W tej opcji gracze muszą udzielić poprawnych odpowiedzi na pytania dotyczące herbów, budowli, polskich miast, czy znanych osób.
Mapa jest przystosowana zarówno do zabawy na podłodze, jak i do powieszenia jej na ścianie. Ważne, aby każdy mógł grać w nią w pozycji, która najbardziej mu odpowiada. Gra przeznaczona jest dla osób powyżej 6. roku życia.
Interaktywna mapa Polski z pewnością spodoba się dzieciom, które lubią się uczyć i poznawać informacje na temat swojego kraju. Ta gra edukacyjna jest doskonałym rozwiązaniem na prezent urodzinowy, świąteczny, czy bez okazji.