Usługi stomatologiczne Poznań – poznaj najlepszych fachowców

Wszyscy doskonale wiemy, że jedną z najczęściej leczonych części naszego ciała są zęby. Niestety psute przez zbyt słodkie napoje i jedzenie, zmuszają nas do cyklicznych, zwykle dość nieprzyjemnych, wizyt w gabinecie stomatologicznym. Jeśli udajemy się do dentysty jedynie po to, by wypełnić ubytek, nic się takiego nie dzieje a my możemy udać się do najbliższego gabinetu. Co, jeśli jednak potrzebna nam nieco bardziej specjalistyczne opieka? Warto wówczas skorzystać z usług chirurga stomatologa – także w Twoim mieście. Poznań zaprasza!

Chirurgia stomatologiczna Poznań – czym się zajmuje?

Do niedawna o chirurgu stomatologu słyszało z nas niewielu. Ekstrakcja zębów odbywała się przy okazji wizyt w zwykłym gabinecie i dość często była jednym z najczęstszych diagnoz w przypadku bardziej skomplikowanych przypadków. Na nasze szczęście teraz mamy już możliwość korzystania z usług stomatologów – chirurgów, którzy nie da się ukryć zajmują się jedną z najtrudniejszych gałęzi stomatologii.

Wśród zadań, z jakimi chirurdzy – stomatolodzy muszą zmagać się na co dzień, można śmiało wyróżnić, między innymi:

  1. Usuwanie zębów, również zatrzymanych i niewyrzniętych.
  2. Ekstrakcja ósemek, popularnie zwanych zębami mądrości.
  3. Podcinanie wędzidełek – podjęzykowych i wargowych.
  4. Zabiegi chirurgiczne w obrębie ust i twarzy, wynikające ze zmian nowotworowych.
  5. Przygotowanie do leczenia protetycznego.
  6. Leczenie bólów w obrębie twarzoczaszki.
  7. Leczenie złamań zębów, żuchwy, czy szczęki.
  8. Unieruchomienie zębów (także repozycja).
  9. Leczenie periodoontologiczne (w zakresie działań chirurgicznych).
  10. Przeszczepy

O zęby musimy zadbać chociażby po to, by móc cieszyć się swoimi własnymi przez długie lata. Aby dać sobie możliwość na zdecydowanie lepszą ochronę uzębienia oraz szybkie i skuteczne leczenie, skorzystaj tylko z najlepszych usług, jakie może dać między innymi Centrum stomatologii Poznań. Zatrudnieni tam specjaliści w sposób nowatorski i profesjonalny z pewnością są w stanie pomóc, także i Tobie! Zapraszamy do kontaktu!