Stempelek dla wyjątkowych efektów

Urządzenie Derma Stamp, zwany przez nas ‘Magicznym Stempelkiem’, to urządzenie do zadań specjalnych, przynoszących wyjątkowe efekty w dziedzinie kosmetologii. Mała i poręczna końcówka, zaopatrzona w 35 mini igiełki , potrafią dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Dodatkowo nie naruszamy zdrowej skóry!

Do czego służy?

Derma Stamp to urządzenie, które nakłuwa naszą skórę na małej powierzchni, tworząc mikro uszkodzenia. Dzięki niemu dochodzi do regeneracji naskórka i odbudowy tkanki. Derma Stamp działa liftingująco np. na okolice oczu, ust, nosa itp. Możemy zredukować nim zmarszczki, rozstępy, czy drobne blizny. Jest dobry dla kobiet w każdym wieku i o każdym typie skóry.

Nowy model

Od kilku dni, w ofercie naszego sklepu, pojawił się nowy model Derma Stamp. Urządzenie zostało wyposażone w specjalnie dopasowaną do dłoni rączkę z gumowym uchwytem (do lepszego i stabilniejszego trzymania). Do każdej sprzedanej sztuki dodajemy również nowy innowacyjny płyn dezynfekujący. Zwiększyliśmy również ilość igiełek, które teraz zamiast 20, stanowią 35 wypustek, z zachowaniem tej samej powierzchni użytkowej, co w starszym modelu. Dzięki temu ta sama powierzchnia ciała, nakłuwania jest większą ilością wypustek, co daje lepszy efekt. Dodatkowo nasz nowy model Derma Stamp, zyskał nową, estetyczną szatę. Jest teraz dostępny w 10 nowych kolorach i wzorach. Oprócz spektakularnego działania, stanowi również idealny gadżet, wyposażenia np. Twojego salonu kosmetycznego.