Polanica – Zdrój jako miejsce uzdrowiskowe

Na terenie województwa Dolnośląskiego, istnieje wiele obiektów SPA, natomiast na szczególną uwagę zasługuje hotel dr Irena Eris, który jest luksusowym obiektem, na który warto zwrócić szczególną uwagę.  Sama Polanica-Zdrój jest miejscem o licznych walorach uzdrowiskowych. Znajduje się tam piękny park zdrojowy, którego wraz z początkiem maja ozdabiają przepiękne magnolie. Można udać się do domu zdrojowego, gdzie znajduje się pijalnia wód. Polanica – Zdrój posiada również złoża borowiny, które jak powszechnie wiadomo, są wykorzystywane w celach uzdrowiskowych. Hotele SPA w Polsce powinny brać przykład z obiektu dr Irena Eris.

SPA Dolnośląskie z basenem 

Hotel dr Irena Eris w Polanicy – Zdrój to fantastyczne miejsce dla miłośników basenów. Strefa SPA jest w nie bezwzględnie urozmaicona. Do dyspozycji gości jest przepiękny basem z magicznym widokiem na las, a także basen z masażem wodnym. Dla najmłodszych gości hotelu dostępny jest basen dla dzieci. Po aktywnie spędzonym czasie na basenie goście mogą skorzystać ze strefy saun (sauna fińska, infrared, sanarium z widokiem na park oraz łaźnia rzymska). Rozmaitość opcji pozwoli na dopasowanie odpowiedniego typu sauny do spersonalizowanych wymagań. Osoby, które są zwolennikami hydromasażu, będą mogły skorzystać z jacuzzi. Na terenie obiektu działają 3 wanny z hydromasażem: dwie wewnętrzne oraz jedna zewnętrzna. Można skorzystać z nich jako zwieńczenie dnia pełnego relaksu. Świetną opcją jest również misa lodowa i studnia chłodząca, z których można skorzystać. Okażą się doskonałe dla osób, które chcą poprawić kondycję swojej skóry i popracować nad układem krążenia. 

Aktywny wypoczynek – hotele spa w Polsce

Dla gości, którzy zdecydowanie nie lubią siedzieć w miejscu i korzystać wyłącznie z zabiegów SPA wygospodarowana jest również przestrzeń, w której można spróbować różnego rodzaju aktywności. Goście mogą skorzystać z bogatego pakietu fitness, który jest prowadzony przez doświadczonych instruktorów bacznie obserwujących poprawność wykonywanych ćwiczeń, studia cardio, kortu tenisowego czy też sali do squasha.