Lizak na zdrowie!

Dbałość o zdrowie powinna towarzyszyć nam od najmłodszych lat. Najpierw troszczą się o nią nasi rodzice, a potem musimy robić to sami, a jeśli jesteśmy rodzicami, powinniśmy cały czas mieć pod lupą zdrowie naszych potomków.

A to dlatego, że odporność i dobra kondycja organizmu wypracowane w dzieciństwie zaprocentują potem w wieku dorosłym. Na zasadzie, że: nic w przyrodzie nie ginie. Źródłem zdrowia są aktywność fizyczna i zbilansowana dieta. Dlatego też warto zwracać uwagę na to, co serwujemy naszym dzieciom. Pod szczególną lupę należy wziąć przekąski – na przykład słodycze. Lizak Mniam-Mniam sprawi, że oprócz tego, iż nasze dziecko będzie zadowolone ze zjedzenia czegoś słodkiego, to jeszcze wyjdzie mu to na zdrowie.

LIZAK MNIAM-MNIAM CENA WARTA UWAGI

Lizak Mniam-Mniam to inwestycja nie tylko w dobre samopoczucie dziecka – zjedzenie czegoś słodkiego powoduje uwolnienie serotoniny, a więc hormonu szczęścia – ale także w jego zdrowie. Dlaczego? Oto kilka powodów:

  • dzięki zawartości naturalnych substancji słodzących lizak zadba o zdrowie zębów naszych pociech (ksylitol działa na przykład bakteriobójczo, więc nie jest pożywką dla bakterii – dlatego też dobrze, gdy dziecko zje lizaka, gdy nie ma możliwości umycia zębów),
  • zawarte w składzie witaminy i mikroelementy przyczynią się do prawidłowego rozwoju dziecka i do zachowania dobrego stanu zdrowia,
  • lizak pomoże w łagodzeniu na przykład infekcji gardła (dzięki zawartości ekstraktów ziołowych z tymianku i szałwii).

Jak więc widać, korzyści jest bardzo dużo. Dlatego kwestia lizak Mniam-Mniam cena powinna być przez nas pozytywnie rozpatrzona. Taka przekąska nadaje się do zjedzenia w domu, a także zabrania do szkoły czy przedszkola. Bogactwo składników mineralnych i witamin (czyli odpowiednia suplementacja) na pewno pozytywnie wpłyną nie tylko na zdrowie dziecka, ale i jego koncentrację. To doskonałe uzupełnienie zdrowej diety i odpowiedniej dawki ruchu – zwłaszcza na świeżym powietrzu.