Kombajn kosmetyczny – Nie tylko na roli

Słowo kombajn, kojarzy nam się z rolnictwem. Co powiecie o kombajnie kosmetycznym? Czy macie jakieś pomysły, co to może być? My Wam podpowiadamy. Oprócz tego, że kombajn kosmetyczny właśnie trafił do oferty naszego sklepu internetowego, to jeszcze… jest do kupienia w promocyjnej, premierowej cenie!

Do czego służy to urządzenie?

W dziedzinie kosmetologii, kombajn kosmetyczny jest urządzeniem wielofunkcyjnym, którym możesz wykonać nawet do trzydziestu różnych zabiegów. Nasz model służy między innymi do usuwania znamion, masażu, masażu próżniowego, jonoferezy, drenaży, mezoterapii ciała i twarzy, zabiegów ujędrniających biust i likwidujących rozstępy oraz wielu innych. Na stronie naszego sklepu możesz zapoznać się z pełną listą zastosowania naszego nowego produktu. Od jutra zostanie również uruchomiona nasza infolinia, dzięki której będziesz mógł porozmawiać z profesjonalistą o specyfikacji i zastosowaniu kombajnu kosmetycznego.

Promocja już od dziś

Kombajn kosmetyczny, to produkt wielofunkcyjny o szerokim zastosowaniu. W jednym urządzeniu, umieszczono kilkanaście różnych. Przez to, cena może nie wszystkim odpowiadać. Postanowiliśmy, w ramach akcji promującej, zaskoczyć wszystkich nową ceną. Po obniżce zyskujemy rabat o wysokości prawie 40% ceny! Dodatkowo przedłużamy czas darmowego serwisu z roku, na dwa lata! Nie przegap i skorzystaj z naszej promocji. Zapraszamy!