Derma Wand – Nowoczesność w niskiej cenie

W najnowszym, comiesięcznym rankingu produktów TOP zauważyliśmy coraz szybciej rosnącą popularność produktów z linii Derma Wand. Te nowoczesne urządzenia postanowiliśmy objąć specjalną ceną promocyjną. Dzięki temu, każdy produkt z tej linii możesz teraz kupić taniej nawet o 50 zł!

Co to jest Derma Wand?

Derma Wand jest to urządzenie, którym możesz wykonać masaż z użyciem prądu o wysokiej częstotliwości. W skład urządzenia wchodzi urządzenie główne, zasilacz oraz dołączone zostały 4 różne końcówki (grzebień, łyżeczka, grzybek oraz punkcik). Jak działa Derma Wand? Po zetknięciu końcówki ze skórą wytwarza się pole elektryczne, które iskrzy i pobudza skórę a nawet mięśnie. Najnowszy model Derma Wand GX45 ma również działanie bakteriobójcze i rozgrzewające. Można go również łączyć z innymi zabiegami na skórę np. maseczki regenerujące itp.

Na co pomaga Derma Wand?

Głównym zadaniem urządzenia Derma Wand jest redukcja zmarszczek. Dodatkowo ujędrnia i wygładza cerę. Ma również wiele innych zastosowań, takich jak: ściąganie rozszerzonych porów, poprawa ukrwienia skóry, usuwa blizny i zmiany potrądzikowe, złuszcza martwy naskórek, odnawia naskórek a nawet hamuje wydzielanie sebum. Nie masz problemu z żadnym z wymienionych punktów? Derma Wand działa również profilaktycznie, zwyczajnie przywraca i zapewnia zdrową cerę i promienny wygląd skóry! Nie zwlekaj, zamów Derma Wand już dziś!