Derma Roller – Co nas wyróżnia?

Nasz internetowy sklep słynie z tego, że bardzo dba o kontakt z klientkami. Personel, który pracuje przy obsłudze naszej strony, składa się z samych specjalistów. Zatrudniamy stylistki, wizażystki, kosmetyczki oraz dwóch konsultantów o specjalizacji dermatologicznej. Po co to wszystko? Żebyś czuła się wyjątkowo i bezpiecznie. Dermokosmetyki i produkty do mezoterapii igłowej są specjalnie dobrane, przebadane i zaopatrzone odpowiednimi certyfikatami. Poczuj się z nami bezpiecznie!

Oferta specjalna

Już jutro ruszamy ze sprzedażą naszego nowego Derma Rollera! Nowy model został zaopatrzony o specjalną tytanową rolkę z jeszcze lepiej dopasowaną długością i zagęszczeniem igieł. W ramach akcji „produkt na 5”, nasz nowy Derma Roller objęty jest ofertą specjalną. Od jutra, pierwsze 5 osób, które zamówią nasz nowy hit, dostaną na niego rabat w wysokości aż 50%! To jednak nie koniec! Kolejne 50 osób, w których zakupach znajdzie się nasz Derma Roller dostanie kod rabatowy na darmową dostawę. Nie zwlekaj!

Konsultacje ze specjalistą

Wahasz się, czy Derma Roller jest dla Ciebie? Na stronie naszego sklepu internetowego został już uruchomiony chat z naszymi dwoma specjalistami ze specjalizacji dermatologii. Możesz zadać dowolną ilość pytań i skonsultować nasz produkt z odpowiednimi osobami. Sprawdź, czy Derma Roller jest dla Ciebie i jakie efekty uzyskasz. Porady naszych specjalistów są zupełnie za darmo. Możesz z nimi porozmawiać, również na infolinii. Wszelkie informacje znajdziesz na naszej stronie w zakładce „kontakt i konsultacje”.

Zapraszamy!