Aspirator do nosa od Babyono!

Twój maluszek męczy się z katarem, a Ty nie możesz już na to patrzeć? Aspirator do nosa przyniesie ulgę w Twoim i jego cierpieniu! Tego typu urządzenia zostały stworzone dla dzieci do trzeciego roku życia, które nie potrafią jeszcze samodzielnie oczyszczać swojego nosa z wydzielin. Aspiratory pomagają mamom w szybkim, skutecznym oraz bezpiecznym usunięciu kataru z nosa.

W ofercie Babyono znajdują się zarówno tradycyjne, manualne gruszki, ale także nowoczesne, elektroniczne urządzenia. Jeśli jesteś młodą mamą, aspirator do nosa koniecznie musi znaleźć się w Twojej wyprawce.

Dlaczego usuwanie wydzieliny z nosa jest tak istotne? Nie tylko jest ona nieprzyjemna i utrudnia oddychanie oraz jedzenie, ale także nie pozwala na spokojny sen, który jest tak istotny w rozwoju małego dziecka. Maluch, który nie zażywa prawidłowego snu, jest bardziej drażliwy i niespokojny. Co więcej, nieodciągany katar i inne śluzy, zalegając w drogach oddechowych mogą prowadzić do poważniejszych chorób oraz infekcji.

Jaki aspirator do nosa wybrać? Tradycyjne gruszki są tanie, lekkie i przyjemne, zajmują bardzo mało miejsca, więc bez problemu można zabrać je w każdą podróż. Są łatwe w użyciu, a także ciche, co pozwala na odciągnięcie śluzu nawet wtedy, gdy maluch śpi. Elektryczne aspiratory z kolei, mają większą moc ssania, a co szczególnie istotne, nie podrażniają śluzówki. Ponieważ generowany przez nie dźwięk nie należy do przyjemnych, te od Babyono zostały wyposażone we wbudowany głośniczek, emitujący albo rozweselające, albo usypiające dźwięki, dzięki którym cała czynność nie kojarzy się maluszkom tylko negatywnie.

Babyono to producent produktów dla niemowląt i mam, który już od 30 lat dostarcza najwyższej jakości produktów. Zaufały nam już miliony mam w całej Polsce, które doceniły bezpieczeństwo i wygodę w użytkowaniu naszych produktów. Dołącz do grona zadowolonych mam i wypróbuj aspirator do nosa oraz wiele innych cudownych produktów od naszej marki! Przekonaj się sama, że nie mamy sobie równych!