Jaką leżankę wybrać do salonu masażu?

Leżanka medyczna jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia salonu masażu, gdyż przeprowadzenie relaksującego lub leczniczego zabiegu byłoby niemożliwe bez profesjonalnej kozetki. Przed zakupem warto poznać wszystkie dostępne opcje, by nabyć leżankę w pełni dopasowaną do własnych preferencji i aranżacji wnętrza. Do wyboru są leżanki na drewnianym lub metalowym stelażu, z regulowaną lub stałą wysokością, składające się z jednego lub kilku segmentów. Jaka kozetka lekarska najlepiej sprawdzi się w twoim salonie masażu?

Metalowa leżanka medyczna – klasyka i wytrzymałość

Jeśli szukasz wielofunkcyjnych i sprawdzonych rozwiązań, leżanka medyczna na stelażu z profili stalowych sprawdzi się doskonale. Taka kozetka lekarska może być wykorzystywana zarówno w salonie masażu, jak i w gabinecie lekarskim, salonie kosmetycznym czy studiu tatuażu. Metalowe stelaże kozetek dostępnych w naszej ofercie malujemy farbą proszkową, zabezpieczając w ten sposób materiał przed korozją. Malowanie proszkowe zapewnia także wysokie walory estetyczne, gdyż pozwala otrzymać gładką powierzchnię, pozbawioną pęcherzyków powietrza.

Leżanka drewniana – modny dodatek do salonu masażu

Jeśli cenisz funkcjonalność i estetykę, dobrym wyborem do salonu masażu będzie leżanka drewniana. Drewno wprowadza do wnętrza przytulną atmosferę sprzyjającą relaksowi. Leżanka drewniana to idealna opcja dla tych, którzy pragną urządzić nowoczesny i stylowy salon masażu, a równocześnie wyposażyć go w najwyższej jakości sprzęt medyczny. W naszym sklepie internetowym stelaż z drewna bukowego można zamówić w jednym z trzech dostępnych kolorów, co daje duże możliwości aranżacyjne.

Jaka tapicerka do salonu masażu?

Podczas masażu wykorzystuje się kosmetyki na bazie olejów, dlatego leżanka medyczna powinna być pokryta łatwą w czyszczeniu tkaniną odporną na tłuste substancje, ścieranie oraz środki czyszczące na bazie alkoholu i chloru. Jeśli chcesz dodatkowo zwiększyć funkcjonalność mebla, możesz postawić na tapicerkę antybakteryjną, która chroni przed plamami i nieprzyjemnymi zapachami oraz zapobiega występowaniu skórnych reakcji alergicznych wywoływanych przez drobnoustroje.

Pięknie i funkcjonalnie

W standardowej wersji każda leżanka wyposażona jest w podgłówek z otworem na twarz i zatyczką. W zależności od wybranego modelu możesz także doposażyć kozetkę w dodatkowe opcje, takie jak wieszak na papier, półka dolna na kosmetyki czy kółka jezdne z hamulcem do leżanek metalowych. Podgłówki leżanek regulowane są za pomocą mechanizmu typu rastomat lub sprężyny gazowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *